קביעת תור להוצאת תז ודרכון בפורטוגל במערכת החדשה

אם הגעתם להסבר הזה , אז קודם כל נאחל בשעה טובה ובמזל טוב, כנראה שקיבלתם את תעודת הלידה שלכם וכעת כל שעליכם הוא להסדיר את מעמדכם כאזרחים פורטוגלים מהשורה, הידד!

כידוע, במערכת מערכת התורים בשגרירות פורטוגל בארץ ישראל ישנו עומס ולכן קשה מאוד לקבל תור לשם קבלת תעודת זהות או דרכון פורטוגלי, אם כך ישנה הדרך החווייתית יותר ואולי הכיפית יותר – לטוס לפורטוגל לשם הוצאת תעודת ודרכון. מדהים לא? 

אם כן , משרדי הפנים לפני מספר חודשים מסרו את הודעתם כי ברוב סניפיהם אין צורך בקביעת תורים וכי יש פשוט להגיע אל משרדיהם ולקחת תור ולחכות לתורכם שיגיע.

אבל עדיין ישנה האפשרות לקבוע תור, מה שיכול לחסוך לכם זמן כבר שמה במרדי הפנים בלחכות עד שתקבלו תור וכן תגיעו בשעה נורמלית על פי התור שנקבע לכם כבר מבעוד מועד.

לשם כך נסביר לכם כבר עתה כיצד ניתן לקבוע תור במערכת החדשה לקביעת התורים למשרדי הפנים בפורטוגל.

שימו לב- רבים שואלים האם יש צורך במלווה שיהיה איתכם, בעיקר כיום, לאחר שהרבה ישראלים כבר עברו את תהליך קבלת תעודת הזהות והדרכון בפורטוגל , ניתן להבין כי הפקידים שמה כבר מיומנים בסוג הזה של השירות כלפי המתאזרח הישראלי ומשכך ייתכן והדבר מיותר, ניתן להכין עמכם דף כתוב מתורגם לפורטוגזית עם בקשתכם וניתן לבקש דובר אנגלית או כל פיתרן יצירתי אחר, אך הדבר נתון לשיקול דעתכם ולנוחותכם.

בסרטון הבא יוסבר לכם בדיוק איך ומה לעשות על מנת לקבוע תור במערכת התורים.

מצרפים לכם את הקישור לצורך כניסה למערכת , עקבו אחר הסרטון ובצעו את הפעולות כפי שהן מוסברות לכם.

 

וידאו

קישורים חיצוניים וקבצים להורדה

קישור לאתר של המערכת החדשה: